Baula Odmašťovač Starter Kit - láhev ekologická tableta na úklid 5 g

Baula Odmašťovač Starter Kit - Láhev Ekologická Tableta Na úklid 5 G

Baula Odmašťovač Starter Kit - láhev ekologická tableta na úklid 5 g

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Úklid
Dodavatel:Baula
Cena:179 Kč
Baula Odmašťovač Starter Kit - láhev ekologická tableta na úklid 5 g 4 (80%) 24 hodnocení

Baula Odmašťovač je ekologický prostředek speciálně vyvinutý na eliminaci mastnoty v domácnosti. Jeho složení obsahuje vyváženou směs povrchově aktivních látek a zásaditých složek, které usnadňují odstraňování mastnoty na různých plochách a rozmanitých druzích povrchů. 100% přírodní složení, biologicky odbouratelné, vegan, Ecocert certifikát. Ochrana dětí a zvířat.  Baula eko tablety obsahují Bitrex, neškodnou látku, která je mimořádně hořká. Přidává se do výrobků a zaručuje, že pokud se jejich dítě nebo zvíře pokusí sníst, okamžitě je vyplivnou dříve než se stihnou intoxikovať. Je to právě díky extrémně hořké chuti této látky.


 • Ecover Univerzální čistič Citron 1 l
  Ecover Univerzální čistič Citron 1 l

  Ekologický multifunkční čistič pro celou domácnost Ecover. Pevné povrchy perfektně zbaví mastnoty a špíny. Vyčistíte s ním i podlahy a..

  152 Kč
 • Esperanza Parní čistič
  Esperanza Parní čistič

  Parní čistič Esperanza čistí, dezinfikuje vysokotlakou parou. Můžete snadno čistit, dezinfikovat a odstraňovat škodlivý prach, roztoče a..

  789 Kč
 • Frosch Levandulový čisticí krém 500 ml
  Frosch Levandulový čisticí krém 500 ml

  Čisticí krém s vůní levandule funguje na bázi mramorové moučky a zanechává příjemnou levandulovou vůni. Účinky: výborně odstraňuje..

  58 KčObjevte: Prostředky na úklid V sekci eko domácnost | Úklid | univerzální čističe | zdraví je možné objevit baula odmašťovač starter kit - láhev ekologická tableta na úklid 5 g!
© 2021 Kontakt