English Tea Shop Tvaruj mě 15 pyramidek sypaného čaje

English Tea Shop Tvaruj Mě 15 Pyramidek Sypaného čaje

English Tea Shop Tvaruj mě 15 pyramidek sypaného čaje

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Čaje
Dodavatel:English Tea Shop
Cena:99 Kč
English Tea Shop Tvaruj mě 15 pyramidek sypaného čaje 2,5 (50%) 32 hodnocení

Sada čajů Tvaruj mě od značky English Tea Shop obsahuje kvalitní zelený čaj a byliny v bio kvalitě. Díky obsahu zeleného čaje, skořice, zázvoru a acai podporuje zachování optimální tělesné hmotnosti a detoxikuje tělo. Vhodný také pro přípravu ledového čaje.  Zelený čaj v bio kvalitě má jemnou a osvěžující chuť. Zelený čaj prochází minimální oxidací, tudíž má vysoký podíl minerální látek. Čaj je vhodný pokud chcete udržet svoji váhu a přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem. Navíc zelený čaj obsahuje antioxidanty, které brání předčasnému stárnutí. Skořice má prohřívací účinky a podporuje regeneraci pokožky. Zázvor má typickou, příjemněštiplavou chuť. Ženšen vás hezky povzbudí. Acai je superpotravina jelikož je silný antioxidantem a podporuje hubnutí.


  • LEROS Levandule Cold brew 20 x 1 g
    LEROS Levandule Cold brew 20 x 1 g

    Levandule Cold brew je ylinná směs s levandulí a meduňkou pro přípravu „cold brew“, osvěžujícího ledového nápoje, který vás..

    69 KčObjevte: Ledové čaje V sekci zdravá výživa | Čaje | zelené čaje | zdraví je možné objevit english tea shop tvaruj mě 15 pyramidek sypaného čaje!
© 2021 Kontakt