GAVISCON DUO EFEKT 500MG 213MG 325MG perorální suspenze 300ML I

GAVISCON DUO EFEKT 500MG 213MG 325MG Perorální Suspenze 300ML I

GAVISCON DUO EFEKT 500MG 213MG 325MG perorální suspenze 300ML I

Kde koupit >>



Základní údaje o produktu:
Kategorie: Léky na trávicí soustavu
Dodavatel:Gaviscon
Cena:219 Kč
GAVISCON DUO EFEKT 500MG 213MG 325MG perorální suspenze 300ML I 4 (80%) 21 hodnocení

Přípravek Gaviscon Duo Efekt je určen k léčení příznaků souvisejících s kyselinou při refluxu , například při regurgitaci kyseliny, pálení žáhy a zažívacích poruchách, například po jídle nebo v průběhu těhotenství. Po užití rychle reaguje s žaludeční kyselinou a vytvoří ochranou vrstvu gelu který plave na povrchu žaludku. Tato vrstva brání návratu žaludeční kyseliny do jícnu. K úlevě dochází tím, že gelová vrstva udržuje kyselý obsah žaludku mimo výstelku jícnu, která, na rozdíl od sliznice žaludku, je na něj citlivá. Přípravek působí rychle a dlouhodobě. Vytvořený gel opouští žaludek až po úplném vyprázdnění. V alkalickém prostředí dvanáctníku se rozpouští a nestráven je vylučován stolici. Přípravek je možné užívat v těhotenství a při kojení. Balení obsahuje 300ml suspenze.


  • BETADINE 100MG ML kožní podání SOL 120ML
    BETADINE 100MG ML kožní podání SOL 120ML

    Betadine je dezinfekční prostředek vhodný k dezinfekci pokožky a sliznic. Působí na bakterie, plísně, viry a prvoky. Přípravek se..

    209 Kč
  • ALMIRAL 10MG G gel 250G
    ALMIRAL 10MG G gel 250G

    ALMIRAL GEL je přípravek určený k zevnímu použití. Přípravek patří do skupiny léčivých přípravků zvaných nesteroidní..

    299 Kč
  • NIQUITIN MINI 4MG lisovaná pastilka 3X20
    NIQUITIN MINI 4MG lisovaná pastilka 3X20

    NiQuitin Mini jsou lisované pastilky určené k odvykání kouření. Nikotinové pastilky v ústech uvolňují nikotin a tím pomáhají kuřákům..

    509 Kč
  • EUPHRASIA OFFICINALIS 30CH granule 1X4G
    EUPHRASIA OFFICINALIS 30CH granule 1X4G

    EUPHRASIA OFFICINALIS 30CH je homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací.Obsahuje sacharózu a monohydrát..

    105 Kč



Objevte: Léky na pálení žáhy a překyselený žaludek V sekci volně prodejné léky | léky na trávicí soustavu je možné objevit gaviscon duo efekt 500mg 213mg 325mg perorální suspenze 300ml i!
© 2021 Kontakt