GINEXID gynekologická čisticí pěna 150ml

GINEXID Gynekologická čisticí Pěna 150ml

GINEXID gynekologická čisticí pěna 150ml

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Intimita a intimní hygiena
Dodavatel:Ginexid
Cena:379 Kč
GINEXID gynekologická čisticí pěna 150ml 2,5 (50%) 25 hodnocení

Gynekologická čisticí pěna Ginexid s pH 4,5 pro každodenní intimní hygienu. Unikátní gynekologická čisticí pěna je určena k šetrné, ale přitom velmi účinné a snadné každodenní intimní hygieně. Díky svému složení pěna jemně čistí a je dobře snášena i při dlouhodobém používání. Přípravek je vhodný při přítomnosti patologických stavů (bakteriální a kvasinkové záněty vnějších rodidel), při zvýšeném riziku infekcí (bazény, tělocvičny, při použití tamponů, po pohlavním styku), v období těhotenství a menstruace nebo po chirurgických zákrocích.


 • Chilly intima Delicate 200ml
  Chilly intima Delicate 200ml

  Chilly Intima Delicate je gel pro každodenní intimní hygienu. Má specifické ochranné a zklidňující vlastnosti. Je určen pro velmi citlivou..

  105 Kč
 • RYOR Gel pro intimní hygienu s TTO 200 ml
  RYOR Gel pro intimní hygienu s TTO 200 ml

  Ryor je jemný mycí gel, který je určen pro intimní hygienu. Obsahuje olej z australského čajovníku a extrakt šalvěje. Díky optimální pH a..

  135 Kč
 • Chilly intima Fresh 200ml
  Chilly intima Fresh 200ml

  Chilly Intima Fresh je čirý gel s osvěžujícími a protizápachovými vlastnostmi pro intimní hygienu žen. S obsahem přírodního mentolu pro..

  105 Kč
 • SAFORELLE gel pro intimní hygienu 500ml
  SAFORELLE gel pro intimní hygienu 500ml

  Saforelle Gel pro intimní hygienu je určený zejména pro ženy s citlivou a podrážděnou pokožkou. Jedná se o jemnou čisticí péči, která..

  295 Kč
 • Epigen Intimo spray 60ml
  Epigen Intimo spray 60ml

  Přípravek na ryze přírodní bázi, který byl vyvinut pro ošetření intimních částí těla a sliznic žen a mužů. Obsahuje 0,1% kyselinu..

  359 Kč
 • PruriGyne vulvární krém 30ml
  PruriGyne vulvární krém 30ml

  PruriGyne je krém s fyziologickým pH na bázi lipozomů Aloe vera, Tea tree oleje, srdcovnice a vitaminu E. Byl vyvinut pro vnější rodidla a..

  339 Kč
 • Dr.Popov Žindavová mast 50ml
  Dr.Popov Žindavová mast 50ml

  Žindavová mast je v první řadě výborným prostředkem v péči o anální oblast, např. při nekrvácejících hemoroidech. Mast zároveň..

  89 KčObjevte: Intimní přípravky V sekci kosmetika hygiena a péče | intimita a intimní hygiena je možné objevit gynekologická!
© 2021 Kontakt