HiPP MLÉKO HiPP HA2 Combiotik 500g

HiPP MLÉKO HiPP HA2 Combiotik 500g

HiPP MLÉKO HiPP HA2 Combiotik 500g

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Dětská a kojenecká výživa
Dodavatel:HiPP
Cena:365 Kč
HiPP MLÉKO HiPP HA2 Combiotik 500g 4,5 (90%) 33 hodnocení

HiPP mléko HA Combiotik je pokračovací kojenecká výživa s hydrolyzovanou bílkovinou. Výrobce HiPP vyvinul novou generaci hypoalergenní kojenecké výživy - HiPP HA Combiotik, která je určena pro speciální výživu dětí ohrožených alergií. Složení je připraveno podle vzoru mateřského mléka. Hydrolyzovaná bílkovina má obzvláště jemnou chuť a spojuje tak hypoalergenní výživu s rostoucí potřebou chutné stravy u starších kojenců. Balení obsahuje 500 g. Potravina pro zvláštní výživu, pokračovací mléčná kojenecká výživa. Důležitá upozornění: Pro výživu kojenců je nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou zastoupením svých živin a jejich kvalitou mateřské mléko. Výrobek je určený pro výživu kojenců starších 6 měsíců. HiPP HA 2 má být součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte a nemá se používat jako náhrada mateřského mléka během prvních šesti měsíců života. Rozhodnutí o zahájení podávání příkrmů, včetně jakékoliv výjimky z pravidla věku 6 měsíců by mělo být přijímáno pouze na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy lidí, farmacie nebo péče o matku a dítě, v závislosti na individuálním růstu a vývojových potřebách konkrétního kojence. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení.


 • Nutrilon 1 Pepti RTF 24x90ml
  Nutrilon 1 Pepti RTF 24x90ml

  Nutrilon 1 Pepti RTF je hypoalergenní mléčná výživa s hydrolyzovanou (rozštěpenou) bílkovinou určena k dietnímu postupu u kojenců od..

  699 Kč
 • Nutrilon Protein Supplement ProExpert 50x1g
  Nutrilon Protein Supplement ProExpert 50x1g

  Nutrilon Protein Supplement je dietní potravina vhodná pro výživu kojenců již od narození. Je určena pro děti, které se narodily..

  1 015 Kč
 • Sunar Expert HA 1 700g
  Sunar Expert HA 1 700g

  Sunar Expert HA 1 je určen pro výživu kojenců od narození, pokud nemohou být kojeni. Sunar Expert HA 1 je určen k dietnímu postupu při..

  399 KčObjevte: Speciální mléka V sekci děti a maminky | dětská a kojenecká výživa | kojenecká a batolecí mléka je možné objevit hipp!
© 2022 Kontakt