Kolenní návlek s magnety velikost XL

Kolenní Návlek S Magnety Velikost XL

Kolenní návlek s magnety velikost XL

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Zdravotnické pomůcky
Dodavatel:Modom
Cena:385 Kč
Kolenní návlek s magnety velikost XL 2,25 (45%) 31 hodnocení

Magnetické návleky na koleno mají nezanedbatelné účinky při léčení bolestí svalů a podlitin, pomáhají k doléčení naraženin, zlomenin, vymknutých kloubů a natažených vazů. Již po krátkém nošení pocítíte zmírnění bolestí v oblasti kolene. Do každého návleku je zabudováno 13 magnetů, které stimulují krevní oběh, mohou účinně pomoci od bolestí, otoků a zánětů. Oceníte při revmatických potížích, artritidě nebo úrazech, vhodná pomůcka po operaci kolene. Vynikající podpora pro sportovce. Návlek je vyroben z mírně elastického materiálu, proto padne každému. Balení obsahuje 1 kolenní návlek vel. XL - pro obvod kolene 42 - 48 cm. Měří se obvod přes čéšku.


 • Kolenní návlek s magnety velikost L
  Kolenní návlek s magnety velikost L

  Magnetické návleky na koleno mají nezanedbatelné účinky při léčení bolestí svalů a podlitin, pomáhají k doléčení naraženin,..

  385 Kč
 • Mueller Adjust to fit ortéza na koleno
  Mueller Adjust to fit ortéza na koleno

  Ortéza na koleno Mueller Adjust-to-Fit Knee Stabilizer je navržena tak, aby pomohla zmírnit bolesti v oblasti kolene, které jsou svalového..

  745 KčObjevte: Bandáže a ortézy na kolena V sekci zdravotnické potřeby | zdravotnické pomůcky | tejpy bandáže a náplasti | ortopedické bandáže a ortézy je možné objevit kolenní návlek s magnety velikost xl!
© 2021 Kontakt