TOKOFIN prsa-citlivost-tlak-pnutí cps.60

TOKOFIN Prsa-citlivost-tlak-pnutí Cps.60

TOKOFIN prsa-citlivost-tlak-pnutí cps.60

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Zdraví a krása
Dodavatel:TOKOFIN
Cena:649 Kč
TOKOFIN prsa-citlivost-tlak-pnutí cps.60 3,75 (75%) 24 hodnocení

TOKOFIN je český doplněk stravy spojující unikátní vlastnosti účinných látek: Indol-3-karbinol, vitamín E a vitamín B6. TOKOFIN neobsahuje žádné hormony a nezpůsobuje zvyšování hmotnosti. Potlačuje příznaky a odstraňuje příčiny. TOKOFIN neobsahuje GMO a není vyráběn z geneticky modifikovaných surovin. Indol-3-karbinol je koncentrovaný výtažek z brukvovitých rostlin. Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.Vitamin B6 přispívá k regulaci hormonální aktivity. Pociťujete tlak a pnutí v prsou, trápí vás nepříjemná zvýšená citlivost nebo bolest prsou? Vyzkoušejte TOKOFIN pro opětovný komfort Vašich prsou. Balení obsahuje 60 kapslí.


 • HELIOCARE Ultra D cps.30
  HELIOCARE Ultra D cps.30

  Kapsle pro perorální podání pro maximální podporu výživy bohaté na antioxidanty, zejména při pobytu na slunci. Obsahuje přírodní..

  609 Kč
 • Clinical Hair-Care for MEN tob.60 - 2měs.kúra
  Clinical Hair-Care for MEN tob.60 - 2měs.kúra

  Clinical Hair-Care for MEN je doplněk stravy speciálně navržený pro muže. Obsahuje Keratin Renewal System, který je tvořen převážně..

  299 Kč
 • Apotheke Řepík lékařský čaj 20x1.5g
  Apotheke Řepík lékařský čaj 20x1.5g

  Apotheke Řepík lékařský je doplněk stravy, který obsahuje nať řepíku lékařského. Řepík lékařský přispívá k normálnímu..

  39 Kč
 • Pangamin Bifi Plus tbl.200 sáček
  Pangamin Bifi Plus tbl.200 sáček

  Pangamin bifi plus je doplněk stravy. Obsahuje bifidobakterie, lactobacily, pupalkový olej a inulin. Pupalkový olej přispívá k udržení..

  99 Kč
 • B-komplex forte Sanofi por.tbl.flm.100 GLASS
  B-komplex forte Sanofi por.tbl.flm.100 GLASS

  B-komplex forte Zentiva je doplněk stravy obsahující vitaminy B1, B2, B6, niacin a kyselinu pantothenovou. Vitaminy B2, B6 a niacin přispívají k..

  179 KčObjevte: Poprsí V sekci doplňky stravy a výživa | zdraví a krása je možné objevit tokofin prsa-citlivost-tlak-pnutí cps.60!
© 2021 Kontakt